Filtrowanie

Wybierz najbardziej odpowiedni system filtrowania basenu.
Dla firmy Piscines Waterair, oszczędność wody i poszanowanie środowiska to absolutny priorytet. Czy wiesz, że basen utrzymywany w dobrym stanie nigdy nie wymaga wypompowania wody? Właśnie dlatego niezwykle ważne jest, aby prawidłowo wybrać system filtrowania i używać produktów czyszczących o odpowiedniej jakości: stanowi to gwarancję zdrowej, przezroczystej wody, a przede wszystkim ograniczenia jej zużycia.
Wielofunkcyjne, ewolucyjne pomieszczenie techniczne

Opracowane specjalnie przez firmę Piscines WATERAIR rozwiązanie Locatec® stanowi wielofunkcyjne, przemysłowe pomieszczenie techniczne, równocześnie estetyczne i praktyczne, zapewniające optymalny komfort użytkowania.

Locatec® Premium

Locatec® PremiumLocatec® PremiumLocatec® Premium

Wielofunkcyjne, ewolucyjne pomieszczenie techniczne

Locatec® Premium stanowi połączenie wszystkich zalet systemu Locatec® z jeszcze większą liczbą komfortowego wyposażenia. Podstawa prysznicowa jest wyposażona w kratownicę zapewniającą dodatkową nutkę elegancji, zapewniającą wygląd i fakturę naturalnego drewna.
System Locatec® Premium jest wyposażony w gniazdo kaskadowe i układ umożliwiający montaż elektrolizera solnego.

Filwat Compact System®, opracowany przez firmę Piscines WATERAIR i certyfikowany przez TÜV (Nr R60022656) jest zastrzeżony do użycia w basenach o powierzchni nieprzekraczającej 35m2 (za wyjątkiem basenów z profilem dna Grand Bain).

Firma Piscines Waterair oferuje klasyczne wkłady filtrujące, instalowane w pomieszczeniu technicznym zlokalizowanym w pobliżu basenu lub domowej piwnicy.

System filtrowania piaskowego, podobnie jak i wkładów filtrujących, może zostać z łatwością zainstalowany w pomieszczeniu technicznym w pobliżu basenu lub w domowej piwnicy.
Wstępnie zmontowany system filtrowania

Inteligentne pomieszczenie techniczne do basenów o małych i średnich rozmiarach, zmontowane fabrycznie, praktyczne i łatwe w instalacji.

Zamów swój BEZPŁATNY katalog

wszystkie pola muszą być wypełnione