Basen, Sara Mini, 3,88m x 2,71m, escalier Inside, liner Menthe Basen, Sara Mini, 3,88m x 2,71m, escalier Inside, liner Menthe Basen, Sara Mini, 3,88m x 2,71m, escalier Inside, liner Menthe

Basen Sara Mini

Charakterystyka(i) basenu

Model : Sara Mini 03
Wymiary : 3,88m x 2,71m
Schody : Inside
Wykładzina : Menthe
Minibasen

Basen Sara MiniSara Mini

Marzysz o basenie w ogrodzie, ale uważasz, że przestrzeń, którą dysponujesz, jest niewystarczająca? Odkryj nowy model małego basenu Waterair Sara Mini o zmniejszonych wymiarach. To idealne rozwiązanie zapewniające maksimum wypoczynku przy minimum miejsca. Ten praktyczny i designerski model wpasowuje się w ograniczoną przestrzeń ogrodu. Może też być uzupełniany o liczne elementy wyposażenia pozwalające lepiej zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

Wymiary

Basen Sara Mini zaprojektowano w taki sposób, aby łatwo dało się wkomponować go w niewielkie ogrody. Mierzy 3,88 m długości i 2,71 m szerokości. Stanowi idealne miejsce na relaks czy ochłodę w upalne dni. Ten model basenu ma płaskie dno o głębokości 1,20 m.

Standardowe wyposażenie

Basen Sara Mini jest dostępny z wykładziną basenową w wybranym przez Ciebie kolorze: w odcieniu Toskania, w kolorze błękitu, szarości lub miętowej zieleni. Wbudowane schody Inside pozwalają w pełni wykorzystywać powierzchnię basenu, zwalniając przestrzeń do kąpieli i zapewniając maksymalny relaks. 

Jeśli chodzi o system filtracji, masz do wyboru:

- filtrację za pomocą wkładu filtracyjnego,

- filtrację za pomocą filtru piaskowego,

- kompaktowy system Filwat.

Doradca firmy Piscines Waterair zarekomenduje Ci system filtracji dostosowany do Twoich potrzeb.

Opcje komfort

Istnieje wiele elementów opcjonalnych, dzięki którym uzupełnisz swój wymarzony basen. Do wykończenia otoczenia basenu wybierz obrzeże Stone: jego nowoczesny design i odcień écru nadadzą twojemu miejscu do relaksu rys elegancji.

Rozmieść białe lub kolorowe reflektorki LED, aby móc korzystać z minibasenu nawet w godzinach wieczornych. Aby udoskonalić projekt basenu, wyposaż schody w dysze do hydroterapii i oświetlenie Escalight.

Plusy

Zapewnia ochłodę i relaks, a jego długość przekraczająca 3,5 m umożliwia pływanie na gumie dla podtrzymania formy.

To idealne rozwiązanie dla chwil relaksu, dostosowane do niewielkich przestrzeni. Basen Sara Mini ma same zalety!

Zamów swój BEZPŁATNY katalog

wszystkie pola muszą być wypełnione