Basen, Lola, 3,75m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Basen, Lola, 3,75m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Basen, Lola, 3,75m x 2,96m, escalier Pacio, liner Marbella

Basen Lola

Charakterystyka(i) basenu

Model : Lola
Wymiary : 3,75m x 2,96m
Schody : Pacio
Wykładzina : Toscane
Minibasen

Basen LolaLola

Elegancki i nowoczesny basen Lola Mini ma idealną wielkość, dzięki czemu można go zainstalować w każdym ogrodzie, nawet na najbardziej ograniczonej przestrzeni. Jego kwadratowy kształt, złagodzony zaokrąglonymi narożnikami, czyni z niego przyjemne miejsce do odpoczynku i relaksu.

Wymiary

Basen Lola Mini ma wymiary 3,75 m na 2,96 m, co sprawia, że jest on idealny dla osób pragnących mieć basen w ogrodzie, jednak dysponujących ograniczoną powierzchnią. Minibasen Lola Mini oferuje prawdziwe miejsce do odpoczynku o powierzchni 9 m2.

Wyposażenie seryjne

Minibasen Lola Mini jest oferowany wraz z bogatym wyposażeniem seryjnym, które można indywidualnie dostosować w zależności od potrzeb: płaskie dno w przypadku basenu o głębokości 1,20 m, wykładzina w kolorze szarym, miętowym, toskańskim lub błękitnym, schody Pacio doskonale dopasowane do kształtu basenu oraz trzy oferowane systemy filtracji — z wkładem, z piaskiem lub kompaktowy.

Większy komfort

Aby zapewnić maksymalny komfort korzystania z basenu Lola Mini, można go wyposażyć w obrzeża Stone i oświetlenie kolorowe lub LED. Podświetlony basen będzie się pięknie prezentował po zapadnięciu zmroku. Aby poprawić komfort i estetykę basenu oraz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, do modelu Lola Mini można dostosować plandeki, barierki zabezpieczające i alarmy.

Atuty

Powierzchnia poniżej 10 m2 nie wymaga zgłaszania robót i oferuje nowoczesny basen z możliwością dostosowania bez względu na konfigurację i wielkość ogrodu.

Model Lola Mini to minibasen, który można indywidualnie dostosować do własnych potrzeb.

Zamów swój BEZPŁATNY katalog

wszystkie pola muszą być wypełnione