Basen, Luna, 6,54m x 2,96m, escalier Pacio, liner Gris Basen, Luna, 6,54m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Basen, Luna, 7,54m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane

Basen Luna

Charakterystyka(i) basenu

Model : Luna 2-296
Wymiary : 6,54m x 2,96m
Schody : Pacio
Wykładzina : Gris
Kształt swobodny

Basen LunaLuna

Jednocześnie prosty i współczesny basen Luna pasuje do każdego otoczenia. To model o swobodnym kształcie, który dzięki schodom Pacio oferuje strefę odpoczynku. To basen idealny do zabawy lub do utrzymywania formy!

Wymiary

Wymiary basenu o swobodnym kształcie to doskonały kompromis dla rodzin, które potrzebują prawdziwej strefy kąpieli, a jednoczenie mają do dyspozycji ograniczoną powierzchnię. Basen jest oferowany w dwóch rozmiarach: o szerokości 2,96 m i długości do wyboru — 6,54 m lub 7,47 m, co daje powierzchnię 18 m2 lub 21 m2. Cała rodzina może cieszyć się optymalnym komfortem.

Wyposażenie seryjne

Basen można indywidualnie dostosować dzięki różnym elementom wyposażenia zapewniającym maksymalny komfort. Kolor wykładziny basenu można dostosować do każdych potrzeb: do wyboru jest mięta, błękit, szary lub toskański! Nowoczesne obrzeża Stone zapewnią basenowi wymarzone wykończenie. Zostaje jeszcze wybór dna basenu: płaski, zakrzywiony, z minifosą lub z fosą o dużej głębokości, do użytku sportowego lub rodzinnego. Basen Waterair oferuje całą gamę możliwości.

Większy komfort

Basen Luna z wbudowanymi schodami Pacio pozwala zaoszczędzić miejsce wokół basenu. Dostępna jest również cała gama barierek i alarmów, aby zabezpieczyć basen. Oferujemy też szeroki wybór osłon, które pozwolą utrzymać w basenie przyjemną temperaturę, umożliwiając korzystanie z niego przed sezonem letnim i po jego zakończeniu. Aby podkreślić swobodny kształt basenu, zastosuj punkty świetlne lub stwórz salon ogrodowy, aby przyjemnie spędzać letnie wieczory.

Atuty

Ze względu na jego kształt, którego korzyści uzupełniają schody Pacio, model Luna można łatwo zakryć osłoną lub zabudową.

Basen Luna o swobodnym kształcie można dowolnie dostosowywać, aby zaspokoić wszelkie potrzeby.

Zamów swój BEZPŁATNY katalog

wszystkie pola muszą być wypełnione