Basen, Sofia, 7,16m x 4,36m x 3,72m, escalier Enjoy, liner Toscane Basen, Sofia, 7,16m x 4,36m x 3,72m, escalier Enjoy, liner Toscane Basen, Sofia, 7,16m x 4,36m x 3,72m, liner Toscane

Basen Sofia

Charakterystyka(i) basenu

Model : Sofia 07
Wymiary : 7,16m x 4,36m x 3,72m
Schody : Enjoy
Wykładzina : Toscane
Fasolka

Basen SofiaSofia

Estetyczny i na wskroś nowoczesny basen Sofia ma wszystko, co potrzebne, aby Cię zachwycić. Kształt nerki pozwala łatwo dostosować go do architektury Twojego ogrodu. Odkryj wszystkie zalety jednego z najnowszych produktów firmy Piscines Waterair. 

Wymiary

Model Sofia jest dostępny w 4 rozmiarach. Mieszczą się one w przedziałach od 6,04 m do 9,05 m długości i od 3,53 m do 5,36 m szerokości, a powierzchnia basenu wynosi od 17 m2 do 38 m2. Wymiary basenu pozwalają dopasować go do każdego rodzaju ogrodu. 

Standardowe wyposażenie

Model Sofia z wbudowanymi schodami Enjoy jest oferowany z wykładziną basenową w odcieniu Toskania oraz w kolorze błękitu, szarości lub miętowej zieleni. 

W zależności od upodobań wybierz płaski profil dna o głębokości 1,20 m lub minifosę. 

Jeśli chodzi o system filtracji, masz do wyboru:

— filtrację za pomocą wkładu filtracyjnego,

— filtrację za pomocą filtru piaskowego,

— kompaktowy system Filwat.

Doradca firmy Piscines Waterair zarekomenduje Ci system filtracji dostosowany do Twoich potrzeb.

Opcje komfort

Spersonalizuj przestrzeń do rekreacji zgodnie ze swoimi upodobaniami, korzystając z wielu opcjonalnych elementów oferowanych przez firmę Piscines Waterair. Możesz na przykład wybrać płaskie dno o głębokości 1,50 m, lub trwałe i estetyczne obrzeża Stone. Jeśli chodzi o filtrację, dostępne są systemy Locatec, Locaroc i Locatec Premium. 

Aby zwiększyć komfort i przyjemność użytkowania, możesz również zdecydować się na dysze do hydroterapii i korzystać z nich bez ograniczeń w przerwach w pływaniu albo pływać pod prąd. 

Z kolei miłośnicy nocnych kąpieli mogą skusić się na białe lub kolorowe oświetlenie LED. 

Plusy

Sposób usytuowania wbudowanych schodów sprawia, że nie zajmują one toru do pływania, co pozwala w pełni wykorzystywać potencjał basenu. 

Basen Sofia o kształcie nerki można łatwo przykryć za pomocą zadaszenia lub przykrycia basenowego. Dopracowana estetyka i wymiary sprawiają, że basen dobrze wkomponowuje się w każdy rodzaj ogrodu. 

Stwórz przestrzeń do rekreacji dostosowaną do swoich potrzeb dzięki konfigurowalnemu modelowi basenu Sofia!

Zamów swój BEZPŁATNY katalog

wszystkie pola muszą być wypełnione